PUIT – ainuke suurem taastuv ehitusmaterjal.

Puidust tooted pakuvad silmapaistvat mitmekülgsust ja väärtust nii ehitusmaterjalina kui loodusliku keskkonnavalikuna. Puit on jätkuvalt ülekaalukas valik klientidele, kes otsivad usaldusväärset, keskkonnasõbralikku, atraktiivset materjali mõistliku hinnaga.

Ateljee PRO on puidu ja puiduviimistlusmaterjalidega tegelenud viimased 25 aastat. Meie professionaalne meeskond on abiks klientide teenindamisel, andes kliendile teadliku valiku kõige sobivamate puiduliikide valimisel.

Seetõttu sisaldab see koduleht ainult parimat valikut looduslikku puitu, mitmekesist valikut Indoneesia kummipuust kuni Kanada tammeni.

Puidu viimistluse alt leiate suurepärase valiku kvaliteetseid puiduviimistlusmaterjale. Meie professionaalne meeskond testib igapäevaselt ja kinnitab kõrget kvaliteeti pakutavatele puiduviimistlus lahendustele.

25+

aastat praktilist kogemust

100+

puiduliiki

200+

seinapaneeli dekoori

300+

ukse mudelit

5000+

värvitooni

Wooden Decor

georgian pine

SunWood

Uuendusliku printimise ja pinnatöötluse abil annab SunWood mitmekihilistele täispuidust paneelidele originaalse taaskasutatud puidu või väärispuidu ilme. SunWood paneelid sobivad ideaalselt seina- ja laepaneelideks, kaupluste ja restoranide sisustamiseks, messibokside ehitamiseks ja mööbli tootmiseks.

MyWall

Puit on liiga hea materjal, et seda lihtsalt põletada! Taaskasutus ja maksimaalne kasutamine on meie projekti peamised aspektid. Kõik seinakatted toodetakse käsitsi, detailselt läbimõeldud protsessi käigus. Seega on iga paneel ainulaadne ese. Uue dekoratiivseinakatete kollektsiooniga juhime tähelepanu loodusliku puidu mitmekülgsusele ja ökoloogiliselt vastutustundlikule kasutamisele.

naturale
oak stained

Woodenside

Keskkonnasõbralikkus ja ruumi kvaliteedi parandamine. Looduslikel materjalidel on kasulik mõju mikrokliimale ja üldisele heaolule. Seinapaneelid hoiavad talvel sooja ja suvel soovitud jahedust. Lisaks võimaldavad Sinu ruumis toimuva teiste kõrvade eest saladuseks jätta. Esteetika ja vastupidavus.

Wooden Doors

Puidust uksed on olnud enim kasutatud ja populaarsemad avatäited juba sajandeid! Mida tihedam on kasutatav puiduliik ja lõpuni töödeldud uksekonstruktsioon, seda stiilsem ja kauakestvam on see avatäide. Pakume ainult kõrgeima kvaliteediga puidusordi ja pinnaviimistluse kombinatsiooni. Meie käest ei saa paberist, papist ega tehismaterjalidest puituksi!

copenhagen

Wood Coatings

WoodCoatings

Kvaliteetne puiduviimistlus muutub iga päevaga üha populaarsemaks. See pole üllatav, sest puit on soe, elujõuline ja keskkonnasõbralik materjal. Puidu kasutamine siseruumis ja väljas, loob erilise hubase, harmoonilise õhkkonna, annab soojuse, rahu ja turvalisuse tunde.

Galerii

Shopping Cart